درباره ما

بنیانگذار شرکت سپیدان کوهسار پارس

بنیانگذار شرکت سپیدان کوهسار پارس مرحوم دکتر علی محمد بصیری ، می باشند.

دکتر علی محمد بصیری متخصص اورولوژی و ساکن در کشور آلمان بودند، ایشان با نیت خدمت به هموطنان خود، سال های سال علاوه بر تخصص خود در زمینه پزشکی و اورولوژی، در سایر زمینه های علمی و سلامتی فعالیت داشتند و در راستای استفاده از آب غنی شده با اکسیژن به منظور سلامتی و پیشگیری از بیماری های زمینه‌ای که در این حوزه وجود دارد و با راهنمایی پرفسور پاکدامن که تحقیقات گسترده‌ای را در زمینه آب غنی شده با اکسیژن در آلمان پایه گذاری کرده بودند و مقالات ایشان به زبان های مختلف ترجمه و منتشر شده است.

(مقاله پرفسور دکتر ابوالقاسم پاکدامن با عنوان دانش پزشکی در هزاره سوم، آب غنی شده و دینامیزه شده با اکسیژن، در بخش مقالات وبسایت سپیتاکوه قابل دریافت و مطالعه می باشد) در نهایت آقای دکتر علی محمد بصیری اقدام به تاسیس کارخانه آب معدنی سپیدان کوهسار پارس و با نام تجاری  سپیتاکوه و متعاقباً آب غنی شده با اکسیژن با نام تجاری اکسی استار، در استان فارس یعنی زادگاه خویش نمودند. روحشان شاد و یادشان گرامی.


شرکت سپیدان کوهسار پارس با نام تجاری سپیتاکوه با همکاری مراکز علمی و تحقیقاتی و همچنین اخذ استانداردهای لازم برای تولید آب معدنی با کیفیت و آب اکسیژن های غنی شده شروع به فعالیت کرده است.

این شرکت با با ایجاد سازمان لوجستیک اختصاصی، تمامی زنجیره تامین آب معدنی، اعم از برداشت آب از سفره های زیرزمینی، تولید، آزمایش های سلامت و بهداشت و در نهایت رساندن آب معدنی به دست مصرف کننده را کنترل و ارزیابی می کند تا همواره بهترین کیفیت را به مشتریان خود عرضه کند.

شرکت سپیدان کوهسار پارس در سال 1384 با هدف تولیده آب معدنی و آب اکسیژن غنی شده شروع به فعالیت کرده و با توجه به راه اندازی و دستیابی به واحد عملیات تولید انبوه واقع در شهرک صنعتی سپیدان شهر ادرکان ، موفق به اخذ پروانه بهره برداری از وزرات صنایع و معادن کشور شد که در بخش گواهینامه ها، قابل رویت می باشد. این شرکت همچنین موفق به اخد پروانه بهداشت ساخت از وزرات بهداشت و درمان آموزش پزشکی می باشد .

سپیتاکوه در طول مدت بیست ساله  فعالیت با تولید بطری هایی با کیفیت، سعی در استفاده حداقل از مواد پلایتیکی را داشته است . همچنین این شرکت در جهت حفظ و نگهداری از محیط زیست، تمام تلاش خود را در  تولید بطری هایی با کمترین مقدار مصرف مواد پلاستیکی به کار می بندد و سپیتاکوه تمام تلاش خود را در جهت متحول ساختن بسته بندی در راستای زمینی پاک، دنبال خواهد کرد.

شرکت سپیدان کوهسار پارس با حدود 20 سال تجربه و فعالیت در زمینه آب های بسته بندی و آب اکسیژن های غنی شده همواره سعی  در به کارگیری آخرین تکنولوژی روز دنیا در تولید آب های بسته بندی شده را داشته است. ما همواره در تلاش هستیم تا با استفاده از آخرین تکنولوژی میکروفیلتراسیون پیشرفته محصول با کیفیتی را به مشتریان خود عرضه کنیم تا علاوه بر رقابت در بازار ایران، قابل رقابت با برترین برند های جهانی باشد.

یکی از افتخارات سپیتاکوه همواره تولید محصولات با کیفیت مناسب و حفظ آن است. شرکت سپیدان کوهسار پارس با نام تجاری سپیتاکوه با اجرای بیش از چندین مرحله آزمایش در تمامی فرآیند تولید خود و ارسال منظم نمونه به آزمایشگاه ، همچنان توانسته آب معدنی و آب اکسیژن های غنی شده با کیفیت در اختیار مصرف کنندگان خود قرار دهد.

رضایت مشتری
97%
استفاده از تکنولوژی روز
85%
تنوع در تولید
75%
اخذ استانداردهای لازم
97%
نظارت و ارزیابی مداوم
100%

تاریخچه شرکت

شرکت سپیدان کوهسار پارس با نام تجاری سپیتاکوه

1384

تاسیس شرکت سپیدان کوهسار پارس

تاسیس شرکت سپیدان کوهسار پارس

شرکت سپیدان کوهسار پارس در سال 1384 با هدف تولیده آب معدنی و آب اکسیژن غنی شده شروع به فعالیت کرده و با توجه به راه اندازی و دستیابی به واحد عملیات تولید انبوه واقع در شهرک صنعتی سپیدان شهر ادرکان ، موفق به اخذ پروانه بهره برداری از وزرات صنایع و معادن کشور شد

1389

اخذ پروانه از سازمان ملی استاندارد

اخذ پروانه از سازمان ملی استاندارد

شرکت سپیدان کوهسار پارس به آدرس کارخانه سپیدان، شهر اردکان، شهرک صنعتی، بلوک 10 و 12 قطعه ف، موفق به اخذ پروانه کاربرد علامت استاندارد تجاری از سازمان ملی استاندارد شد.

1390

راه اندازی خط آب اکسیژنه

راه اندازی خط آب اکسیژنه

با راه اندازی خط آب اکسیژنه غنی شده با نام تجاری اکسی استار، شرکت سپیدان کوهسار پارس توانست قدم تازه ای در تولید محصولات متنوع و با کیفیت در بازار داخلی و خارجی نماید.

مدیران سپیتاکوه

با مدیران شرکت سپیدان کوهسار پارس آشنا شوید