مدیران

مرحوم دکتر علی محمد بصیری

بنیانگذار

بنیانگذار شرکت سپیدان کوهسار پارس مرحوم دکتر علی محمد بصیری ، می باشند.

دکتر علی محمد بصیری متخصص اورولوژی و ساکن در کشور آلمان بودند، ایشان با نیت خدمت به هموطنان خود، سال های سال علاوه بر تخصص خود در زمینه پزشکی و اورولوژی، در سایر زمینه های علمی و سلامتی فعالیت داشتند و در راستای استفاده از آب غنی شده با اکسیژن به منظور سلامتی و پیشگیری از بیماری های زمینه‌ای که در این حوزه وجود دارد و با راهنمایی پرفسور پاکدامن که تحقیقات گسترده‌ای را در زمینه آب غنی شده با اکسیژن در آلمان پایه گذاری کرده بودند و مقالات ایشان به زبان های مختلف ترجمه و منتشر شده است.

(مقاله پرفسور دکتر ابوالقاسم پاکدامن با عنوان دانش پزشکی در هزاره سوم، آب غنی شده و دینامیزه شده با اکسیژن، در بخش مقالات وبسایت سپیتاکوه قابل دریافت و مطالعه می باشد)در نهایت آقای دکتر علی محمد بصیری اقدام به تاسیس کارخانه آب معدنی سپیدان کوهسار پارس و با نام تجاری  سپیتاکوه و متعاقباً آب غنی شده با اکسیژن با نام تجاری اکسی استار، در استان فارس یعنی زادگاه خویش نمودند. روحشان شاد و یادشان گرامی.


مهدی رحمانیان

مدیرعامل

آقای مهدی رحمانیان به عنوان مدیرعامل شرکت سپیدان کوهسار پارس فعالیت می کنند . ایشان با تجربه چندین ساله در زمینه مدیریت تیم های اجرایی سعی در بالا بردن کیفیت محصولات شرکت سپیدان کوهسار پارس دارند .

سپیتاکوه در طول مدت فعالیت با تولید بطری هایی با کیفیت، سعی در استفاده حداقل از پلاستیک را داشته است . در جهت حفظ و نگهداری از محیط زیست، تمام تلاش خود را در  تولید بطری هایی با کمترین مقدار مصرف مواد پلاستیکی به کار می بندد و سپیتاکوه تمام تلاش خود را در جهت متحول ساختن بسته بندی در راستای زمینی پاک، دنبال خواهد کرد.


آقای دکتر افشین حسن بصیری

رئیس هیئت مدیره

شرکت سپیدان کوهسار پارس با حدود 20 سال تجربه و فعالیت در زمینه آب های بسته بندی و آب اکسیژن های غنی شده همواره سعی در به کارگیری آخرین تکنولوژی روز دنیا در تولید آب های بسته بندی شده را داشته است. ما همواره در تلاش هستیم تا با استفاده از آخرین تکنولوژی میکروفیلتراسیون پیشرفته محصول با کیفیتی را به مشتریان خود عرضه کنیم تا علاوه بر رقابت در بازار ایران، قابل رقابت با برترین برند های جهانی باشد.

یکی از افتخارات سپیتاکوه همواره تولید محصولات با کیفیت مناسب و حفظ آن است. شرکت سپیدان کوهسار پارس با نام تجاری سپیتاکوه با اجرای بیش از چندین مرحله آزمایش در تمامی فرآیند تولید خود و ارسال منظم نمونه به آزمایشگاه ، همچنان توانسته آب معدنی و آب اکسیژن های غنی شده با کیفیت در اختیار مصرف کنندگان خود قرار دهد.