فرصت های شغلی

فرصت اشتغال در سپیتاکوه

آشنایی با فرصت‌های شغلی شغل انتخابی، عامل مهمی است که باید مدنظر قرار گیرد و معمولا افراد قبل از اینکه وارد دانشگاه شوند باید بدانند که برای رشته ای که قصد تحصیل در آن را دارند فرصت های شغلی مناسبی وجود دارند یا خیر.

برخی از سازمان ها و شرکت ها براین باورند که برای ایجاد فرصت‌های شغلی جدید نیاز به پول است و اساساً سرمایه و پول را ضامن ایجاد و بقای شغل عنوان می‌کنند، اما ما در شرکت سپیدان کوهسار پارس  بر این باور هستیم که اگرچه سرمایه یکی از مۆلفه‌های لازم جهت ایجاد شغل است ولی الزاماً سرمایه نمی‌تواند ضامن بقای فرصت شغلی و ایجاد آن باشد و نیروس انسانی را به عنوان یکی از مهم‌ترین بخش های یک مجموعه می دانیم.


ما معتقدیم که «سرمایه انسانی» ما مجموعه‌ دانش، مهارت‌ها، استعدادها و تحصیلاتی است که ما در طول سال‌ها کسب کرده‌ایم.

فرصت های شغلی

کارشناس فروش فردی است که وظیفه معرفی محصول را به مشتریان بالقوه دارد. کارشناس فروش، در امر تسهیل فروش و افزایش میزان فروش فعالیت می کند، این کار از طریق بازاریابی و فروش حضوری و یا تلفنی انجام میشود.

  • موقعیت: تهران
  • دپارتمان: بازرگانی

درخواست

شرح وظایف کارشناس اداری ، به جذب و استخدام نیروی کار،بررسی ، کنترل و نگهداری مدارک و مستندات کارکنان،صدور احکام پرسنلی ، مأموریت، مرخصی ،انتصاب‌ها ، اطلاع‌رسانی اطلاعیه‌ها ،نظارت بر اجرای آیین‌نامه‌ها ، اجرای امور رفاهی و درمانی کارکنان می‌پردازد.

  • موقعیت: تهران
  • دپارتمان: اداری

درخواست

کارشناس مالی درواقع متخصص سرمایه‌گذاری است که خدماتی مانند مدیریت پول و راهنمایی به مشتریان را انجام می‎‌دهد. او با بررسی منابع مالی مشتری، برای سرمایه‌گذاری، بازنشستگی، پس‌انداز و موارد مالی دیگر برنامه‌ریزی می‌کنند.

  • موقعیت: تهران
  • دپارتمان: مالی

درخواست

از آنجایی که کارمندان، بیش از یک سوم زندگیشان را در محل کار خود می­گذرانند، فراهم کردن بهترین محل کار امری ضروری می باشد و لازم است که هر چند وقت یکبار تغییری در محل کار ایجاد کنید.ما در سپیتاکوه به کیفیت فضای کار می اندیشیم .

هر فردی، چند روز در سال، نمی­تواند سر کار بیاید؛ اضطراب، غم، افسردگی و سایر بیماری­های روانی می توانند باعث این مسئله باشند. ما در سپیتاکوه به جای اینکه کارمندان در چنین روزهایی از کوپن روزهای بیمار خود استفاده کنند، چند روز را به سلامت روان آنها اختصاص می دهیم.

ما برای همکاران خود فضایی برای تنفس نیمروزی و انجام یوگا در نظر گرفته‌ایم و برخی دیگر، از کارمندان اگر بخواهند که به خود استراحتی بدهند نیز می توانند در این فضا حضور داشته باشند، داشتن امکان استراحت در وسط روز، مزیتی عالی برای ما است.