آب غنی شده با اکسیژن چگونه اثر گذار است ؟

آب غنی شده با اکسیژن چگونه اثر گذار است ؟

بسیاری از تحقیقات علمی حاکی از این است که تاثیر آب غنی شده از طریق دهان روی عملکرد کبد و ساختمان ترشحات کیسه صفرا، هضم و حل چربی کمک بیشتر و موثرتری می کند.

۱. آب اکسیژن دار که تازه و دارای حباب های اکسیژن باشد بوسیله یک جرعه نوشیدن آن از طریق مخاط دهان و کاپیلارسیمی که دارد سبب حرکت جریان خون بزرگ و اصلی میشود که این امر با وارد کردن اکسیژن بیشتر به خون در نهایت سبب بهبود گردش خون می گردد. این تاثیر را میتوان بعنوان Sauers to part iqldruck در بافتهای بدن اندازه گیری کرد و تاثیر سرزندگی و طراوت را هرکه از نوشیدن آب اکسیژن دار بهره می برد در حالات و بدن خود احساس می کند.

۲. اکسیژن از طریق حل شدن در آب بوسیله مری وارد روده میشود . با گرم شدن به اندازه ۳۷ درچه حرارت بدن و حرکان آن در معده اکسیژن آزاد می گرددو از طریق مخاط معده kapidar system ‌ می گردد و سپس از طریق خون وارد کبد شده و در اینجا کبد بهره‌برداری ویژه را می نماید.

این تاثیرات هنگامی غیر موثر می گردد که آب غنی شده با اکسیژن به اندازه کافی (حداقل روزانه نیم لیتر) نوشیده نشود. مخصوصا اینکه روزانه و تازه به تازه نوشیده شود . انسان می تواند از روش‌های متفاوت به تاثیرات مختلف ناشی از آب غنی شده با اکسیژن برسد در حالیکه با روش آهسته و جرعه جرعه نوشیدن این آب بطوری که مدت طولانی تر در دهان بماند تاثیر در سرزندگی و کمک به تازه شدن همه جانبه دارد . سریع آشامیدن این آب نیز تاثیر مثبت بخصوص روی اعصای داخلی بدن مخصوصاً مجاری هاضمه و کبد دارد.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.